SPRZĘT KOSMETYCZNY

Oczyszczanie Wodorowe Hydro +8w1

Poznaj dobroczynną moc aktywnego wodoru
 
Zalety naszych usług:
• Nowy produkt !
• Wysokiej jakości towar !
• Niesamowicie niska CENA !
•. Certyfikowane szkolenie w cenie urządzenia
 
Czym jest wodór?
Najmniejszy z istniejących atomów (jeden proton i jeden elektron)
Pierwszy pierwiastek w układzie okresowym. Najbardziej podstawowy pierwiastek. Wodór stanowi 90% materii wszechświata, ciało człowieka w 70% składa się z wodoru, słońce w 99% składa się z wodoru
Jest to urządzenie nowej generacji a dokładniej mówiąc połączenie Wodoru oraz Elektroporacji
Hydro + 8w1 to innowacyjne urządzenie łączące w jednym sześć elementów, które uzupełniając się dają spektakularny efekt zabiegu.
• oczyszczenie wodorowe
• maska led
• hydrabrazja
• infuzja tlenowa
• fala radiowa bipolarna
• ultradźwięki
• peeling kawitacyjny
• zimny młoteK
Urządzenie jest nowe posiada roczna gwarancje.
 
8w1
PRZY ZAKUPIE SPRZĘTU PEŁNE SZKOLENIE GRATIS!
 
Cena urządzenia 3399 zł

LipoLaser maszyna do odchudzania 650nm

LipoLaser to 100-procentowy, nieinwazyjny, laserowy system redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Zapewnia relaksację 40-minutowego masażu z korzyściami utraty cala!
Zamiast bolesnego nacięcia LipoLaser wykorzystuje energię lasera do bezpiecznego (bezbolesnego) wnikania w skórę i celowania w określone komórki tłuszczowe.. Dzięki temu ukierunkowanemu procesowi LipoLaser jest w stanie stymulować samą komórkę do uwalniania wody, wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Po uwolnieniu tych trzech związków, wody, wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu (często nazywanych trójglicerydami), komórki tłuszczowe „kurczą się” znacząco, co powoduje utratę cali dla pacjentów!
1. Spalanie tłuszczu, odchudzanie, modelowanie sylwetki
2. Skuteczne promowanie metabolizmu tkanek i krążenia krwi, lepsze wybielanie skóry
3. Poprawa organizacji skórki pomarańczowej
4. Wzmocnienie elastyczności skóry
5. Naprawa żłobionego aronu grawitacyjnego
6. Anti-aging do twarzy i ciała
1. Brak siniaków
2. Szybszy czas odzyskiwania
3. Pożądany efekt ściągania skóry: jędrniejsza, bardziej napięta i gładsza skóra
4. Bez niebezpieczeństw związanych z operacją
5. Nieinwazyjne, bez bólu, bez iniekcji
6. Skuteczne usunięcie nadmiaru tłuszczu
7. Eliminowanie wielu toksyn z organizmu
Parametry techniczne naszego urządzenia laserowego:
Napięcie: AC110 ~ 220V; 50 / 60Hz
Moc: Mniej niż 50W
Technologia: Lipo Laser
Typ lasera: Laser diodowy (laser zimny, laser niskiego poziomu) Długość fali lasera: 650nm
 
Cena urządzenia 5900 zł.
 

2 w 1RF frakcyjny mikro-igłowa + zimny młot częstotliwość radiowa RF

Rewolucyjne urządzenie, które za pomocą mikroigiełek przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich struktur.
 
RF to najnowsza technologia do liftingu skóry oparta na zasadzie działania fali radiowej, która w przypadku metody inwazyjnej dociera do wnętrza skóry za pomocą mikroigieł.
RF Frakcyjny to redukcja blizn, rozstępów, ale również lifting skóry i poprawa owalu twarzy.  
Dzięki temu połączeniu możemy wykonywać zabiegi dla szerokiej gamy
klientów.
 
Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa jest idealną technologią do liftingu. Wykorzystanie mikroigieł do dostarczenia RF na różne głębokości skóry daje niespotykane do tej pory efekty jej napinania i odmładzania. Zabieg ten pobudza kolagen do pracy, dlatego odniósł ogromny sukces i można go stosować dla wszystkich rodzajów skóry bez ryzyka i skutków ubocznych. Głębokość penetracji mikroigiełek można regulować w zakresie od 0,5 do 3,0 mm w zależności od miejsca zabiegu. Efektem końcowym po zabiegu jest naprężona skóra, widoczny jest wyraźny efekt liftingu, ukrwienie naczyniowe, zmniejszanie wielkości porów.
 
RF dodatkowo może dobrze przeniknąć do skóry właściwej i stymulować rozrost białek kolagenu, co również  jest najlepszym sposobem na zmniejszenie blizn. Na zakończenie zabiegu używamy specjalnie zaprojektowanej głowicy do schłodzenia pobudzonego naskórka, dając tym samym klientowi większy komfort i uspokojenia skóry po zabiegu.
.
 • Działanie przeciwzmarszczkowe
 • Działanie liftingujące
 • Usuwanie blizn
 • Wyraźne napięcie skóry
 • Poprawia elastyczność skóry
 • Ujędrnia skórę
 • Rozpuszczający tłuszcz
 • Modelujące i liftingujące
 • Zalety urządzenia:
Łatwe w obsłudze
Efekty widoczne natychmiast
Zastosowana najnowsza technologia
Trzy rodzaje kartridży
Regulacja głębokości nakłuć od 0,5mm do 3,0mm
Rodzaje kartridży :
 
10 igieł
25 igieł
64 igieł
Nano pin

Szkolenie z obsługi urządzenia przy jego zakupie jest GRATIS.

promocja do 31.12.21r. 9000 zł

PROFESJONALNE URZĄDZENIE DO LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ I FAL RADIOWYCH RF BIPOLARNYCH, TRIPOLARNYCH, MULTIPOLARNYCH Z LASEREM Z DRENAŻEM LIMFATYCZNYM wersja mobilna-rozbudowana

Dodatkowo w porównaniu do poprzedniego modelu, ten jest ulepszony na rok 2020 i posiada pojemniczek, gdzie gromadzi się zużyty żel.

Ultradźwiękowa liposukcja 80KHz Kawitacja Bipolarne Fale radiowe RF z masażem próżniowym (drenaż limfatyczny) Tripolarne Fale radiowe RF do twarzy i oczu z laserem Bipolarne Fale radiowe RF do twrzy i ciała z laserem Multipolarne Fale radiowe RF do ciała z laserem Poprzez dotykowy ekran mam możliwość wyboru odpowiedniego programu.

 

Funkcje urządzenia:

drenaż limfatyczny tkanki łącznej, odmłodzenie skóry, pobudza produkcję kolagenu, lifting bezigłowy skóry twarzy, szyi oraz ciała, zwiększenie przepływu krwi i limfy, zmniejszenie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry, pobudza wymianę komórkową, przywraca prawidłowy metabolizm

Urządzenie daje rezultaty, które są wysoce efektywne zarówno z fizjologicznego jak i estetycznego punktu widzenia. Efekty po jego zastosowaniu, zależą jednak od indywidualnej morfologii, fizjologii i zwyczajów żywieniowych pacjenta. Każdy zabieg trwa ok 20-45 min, a jej zalecana częstotliwość wykonywania to 2-3x w tygodniu, następnie 1-2x w miesiącu. Ciało poddawane jest masażowi mechanicznemu przy zastosowaniu głowicy, która działała w połączeniu z podciśnieniem.

1. Liposukcja ultradźwiękowa (bez skalpela). Urządzenie przy użyciu fali ultradźwiękowej rozbija cellulit oraz złogi tłuszczu zgromadzone w naszym ciele. Zostaje wytworzone zjawisko kawitacji w tkankach tłuszczowych poprzez odpowiednie częstotliwości wytworzone przez urządzenie, dzięki temu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, a tłuszcz w nich nagromadzony zostaje częściowo usunięty. Zostaje on następnie przetransportowany do wątroby gdzie jest traktowany jako normalny pochodzący z jedzenia, które spożywamy. Umożliwia to nam usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z poszczególnych części ciała takich jak: biodra, ramiona, talia, nogi.

2. Fale Radiowe z Drenażem Limfatycznym Jest to nowa technologia gdzie Fale radiowe są wzbogacone o Masaż Próżniowy, który poprzez podciśnienie powoduje odblokowanie przepływu tlenu oraz krwi w obszarach posiadających cellulit. Tkanki poprzez naciągnięcie dostają możliwość powrotu do gładkiej, zdrowej skóry. Dzięki zabiegowi zostają usunięte również pozostałości przemiany materii, co skutkuję jędrną i napiętą skórą. Zabieg zaleca się w szczególności przy: cellulicie redukcji zmarszczek rozstępach w ich pierwszym stadium otyłości Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: nowotwory zakrzepowe zapalenie żył miejscowe zapalenie skóry bardzo wrażliwa skóra skłonność do żylaków skłonność do pękających naczynek

3. Bioplarne, Tripolarne i Multipolarne RF Fale Radiowe z laserem do ciała i twarzy Główną cechą urządzenia jest dostarczenie fali elektrycznej do głębszej warstwy skóry. Powoduje to wytworzenie ciepła, które stymuluje wewnętrzne komórki. Tkanka zostaje ogrzana do około 45-60 stopni, co powoduje jej kurczenie się, dzięki temu wytwarza kolagen w większej ilości niż normalnie i wypełnia wolne miejsca. Doprowadza to do odmłodzenia powierzchni skóry, nadaje jej połysk, elastyczność, gładkość, również przyczynia się usunięcia zmarszczek. 

Cena urządzenia 8500 zł Szkolenie gratis
 

LASER 3W1 OPTIMA SYSTEM OPT SHR, NDYAG, E-LIGHT, RF

Rewolucyjne urządzenie łączące w sobie trzy skuteczne technologie: LASER SHR Z SYSTEMEM OPT, LASER Q-SWITCH ORAZ BIPOLARNĄ FALĘ RADIOWĄ.

Każda z nich oferuję nieco odmienne, ale uzupełniające się możliwości. Przywrócenie jędrności, redukcja małych zmarszczek, obkurczenie porów, zmniejszenie widoczności naczynek czy trwałe usunięcie owłosienia to tylko część z możlwiości tego urządzenia. SHR/E-LIGHT Metoda łączy intensywne światło pulsacyjne (IPL), dwubiegunową falę elektromagnetyczną o specjalnym spektrum szerokości (RF), a także skuteczną metodę chłodzenia. Funcja ta wyróżnia się niezwykle silnym działaniem – równoważna jest pięcio do dziesięciokrotnej tradycyjnej terapii fotonowej. Główna energia gromadzona jest na docelowej teksturze i działa w warstwie skóry właściwej, mając bardzo niski wpływ na naskórek. Dzięki temu ograniczamy efekty uboczne i maksymalizujemy efekty pożądane. 

 • Usuwanie niepożądanego owłosienia z ciała, w tym również małych i jasnych włosków.
 • Usuwanie piegów, poparzeń słonecznych, plam starczych, blizn potrądzikowych i niedoskonałości na twarzy, ujednolicenie kolorytu skóry- wykorzystując selektywne działanie światła na hemoglobinę i naczynia krwionośne.
 • Odmładzanie, obkurczenie porów, redukcja małych zmarszczek, przywrócenie
 • elastyczności skóry- poprzez stymulowanie, rearanżacji włókien kolagenowych i ogólną regenerację tkanek. 

LASER NEODYMOWY YAG Jest laserem o spektrum działania od 532nm do 1320nm. Jest to tzw. laser Q-Switch, emitujący impulsy o bardzo krótkim czasie, mierzone w nanosekundach. Ta najbardziej umiarkowana forma terapii laserowej, pozwala uzyskać świetne efekty w zasadzie bez bólu i rekonwalescencji. Codzienną aktywność pacjentka może podjąć niemal natychmiast po zabiegu, a skóra wymaga jedynie nawilżenia. ZAKRES ZASTOSOWANIA LASERA Q-SWITCH ND YAG

1. Usuwanie tatuaży ciemnych i kolorowych,

2. Zamykanie naczynek krwionośnych,

3. Usuwanie piegów, przebarwień i znamion,

4. Peeling węglowy- Zwężenie rozszerzonych porów 

GŁOWICA RF RADIO FREQUENCY BI-POLAR Pozwala nam na termo-lifting skóry. Zabiegi z użyciem fal radiowych to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry, określana mianem liftingu bez skalpela.

Zabieg likwiduje skutki starzenia się skóry, napina ją, uelastycznia oraz poprawia jej gęstość, aktywizuje organizm do produkcji kolagenu i elastyny. Metoda jest niemal bezbolesna – pacjent odczuwa jedynie ciepło i delikatne kłucie. Podczas zabiegu wiązka fal radiowych dociera do wnętrza skóry, gdzie zamienia się w ciepło (nawet do temperatury 60 stopni). W efekcie ogrzane włókno podskórne kurczy się, czego widoczną konsekwencją jest spłycenie zmarszczek.

Skóra staje się delikatna, gładka, jest lepiej odżywiona i dotleniona. Redukcji ulegają bruzdy, kurze łapki, czy tzw. “chomiki”. Wiotka skóra m.in. szyi i dekoltu odzyskuje elastyczność i odpowiednie napięcie. Zabiegi niwelują efekty starzenia, ale także działają profilaktycznie zwiększając gęstość i odporność skóry. 

OPT+E LIGHT Długość fal (filtr) 530nm, 590nm, 640nm Ekran 8″ ekran dotykowy TFT Szerokość pierwszego impulsu 1-20 ms Interwał 1-40 ms Częstotliwość 1,2,3,4,5 Energia 0-50J/cm2 Moc. 1600W Rozmiar zwierciadła 12mm*30mm Układ chłodzenia Chłodzenie półprzewodnikiem, układ chłodzenia wodą w zamkniętym obiegu, wymiana ciepła

Chłodzenie Stopień 5 Moc wejściowa 220V,10A,50Hz LASER ND YAG Typ lasera Laser NDYAG, Q-SWITCHED Długość fali 1064nm/532nm Energia jednego impulsu ≤200mj 1064nm, ≤100mj 532nm Tryby Q-switch: Pasywny tryb Q-switch Średnica głowicy 1-5 mm, regulacja ciągła Szerokość impulsu 10-20 ns Częstotliwość robocza 1 – 6HZ 

OGÓLNE

Metoda chłodzenia Chłodzenie wodą i powietrzem

Wymiary opakowania 130x63x55

Cena urządzenia 19900 zł