O MNIE

Witaj

Jestem dumna z tego, że tu trafiłaś, ponieważ to znaczy, że chcesz poszerzać Swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. 

Nazywam się Klaudia Bogumiła Markiewicz i jestem kosmetologiem, z 12-letnim stażem w branży beauty, a dodatkowo jestem certyfikowanym szkoleniowcem w firmie kosmetycznej Larens Professional. 

Na codzień swoją pasję, wiedzę, zaangażowanie i doświadczenie przekazuję innym na indywidualnych spotkaniach szkoleniowych i pokazach.

Jestem szkoleniowcem działającym na terenie całej Polski, a także Europy. 

Od ponad 12 lat jestem związana z branżą Beauty poprzez prowadzenie własnego gabinetu. Moje początki to zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry, ciała oraz paznokci.

Z biegiem czasu postawiłam na rozwój, podnosiłam swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach prowadzonych przez kosmetologów oraz dermatologów i Lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. 

⭐️ Aktualnie zajmuje się kosmetologią estetyczną, staram się w sposób naturalny opóźniać procesy starzenia skóry. 

Branża Beauty to najbardziej dynamiczny obszar usług, dlatego też stawiam na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, aby każda moja Klientka była zadowolona.

Moja praca jest moją pasją, mimo ogromnej odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa. Wiem, że wszystko co robię jest wykonywane z pełną świadomością, przy wykorzystaniu dotychczas zdobytej wiedzy! Jestem perfekcjonistką! Jednakże wiem, że w tej branży nie można spocząć na laurach! Pomagam moim klientkom zachować świeży wygląd na lata!

👉 Klasa, estetyka i naturalność to zasady, którymi kieruję się w swojej pracy. 

Moje Klientki wracają do mnie bo wiedzą, że zawsze będą wyglądać naturalnie i nie dam im zrobić krzywdy!

❤️ Bądź piękna i naturalna. Pozostań sobą!