SZKOLENIA LARENS

Wielokrotnie Nagradzana marka Larens Professional firmy Wellu

zaprasza na Bezpłatne Szkolenia, pokazy Nowości, Warsztaty z Marką

💋 Kosmetycznych linii dedykowanej dla salonów oraz pielęgnacji domowej. Suplementy diety + Nutraceutyki ‪m.in‬. na bazie biopeptydów i adaptogenów

❤️ Nowości jesienne ! Działanie peptydów na niwelowanie przebarwień, popękanych naczynek krwionośnych trądzik różowaty. Synergia natury , połączenie RUTYNY, Liposomal Kolagen Complex i kwas hialuronowy w postaci Liposomalnej. Absolutny Bestseler w Kosmetologii Estetycznej, połączenie natury i nauki. Potrzebujesz informacji, bądź Szkolenia zostaw Swój kontakt w formularzu.

Zapisz się już dziś! 

“Kosmeceutyki Przyszłości” – Larens Professional to więcej niż kosmetyki, to antyalergiczne kosmeceutyki i nutraceutyki na bazie naturalnych bioaktywnych oligopeptydów,kolagenu liposomalnego (nowość na skalę światową), placenty z 5-cioma czynnikami wzrostu, ectoiny, wody heksagonalnej – zawierają nowoczesne skuteczne substancje anti aging i terapeutyczno – naprawcze skóry, wielokrotnie nagradzane w Europie i na kongresach kosmetycznych ‪m.in‬ na LNE w Krakowie. Pobudzenie fibroblastów do syntezy włókien skóry – skuteczność poparta badaniami ‪m.in‬. w badaniu USG skóry. Produkty z przeznaczeniem do twarzy, włosów i ciała. Seria profesjonalna kosmeceutyków LARENS w sklepie online dostępna jest tylko dla profesjonalistów – po zarejestrowaniu gabinetu.

Efekty zabiegów to działanie głównie antystarzeniowe, cofające procesy starzenia ale przeznaczone również dla cer problematycznych ‪m.in‬. z trądzikiem różowatym(długofalowy pozytywny efekt), z trądzikiem młodzieńczym, przebarwieniami, skór alergicznych, z łuszczycą i AZS.

Bezpieczeństwo stosowania w przypadku cer problematycznych (wrażliwe i płytko unaczynione) Seria kosmeceutyków do odsprzedaży (do skóry twarzy, włosów i ciała ) Nutraceutyki ‪m.in‬. na bazie biopeptydów i adaptogenów. W trakcie szkolenia wyświetlę zdjęcia przed i po zabiegach oraz omówimy preparaty profesjonalne i detaliczne. Wykonamy zabiegi aby na Sobie doświadczyć produktu, oraz popracować z nim namacalnie. Przystępując do współpracy uzyskujesz: * marżę 20 – 40% plus promocje tygodnia max promocji – 60% ceny.

Dla Aktywnych Bizness partnerów

  • własny sklep internetowy
  • certyfikowane szkolenia bezpłatne.
  • profesjonalne procedury zabiegowe
  • pomoc biznesową

Dowiesz się o:

♥️ synergii natury z nauką

♥️ rewolucji bez skalpela

♥️ cofaniu zegara biologicznego

Ofertę możesz przejrzeć na stronie: https://bbeautyspa.wellu.eu/

Co zyskujesz podejmując współpracę ze mną

Z  branżą beauty i kosmetologią estetyczną jestem związana  od 2009 r. 
 
Z marką Larens i Larens Professional współpracuję niezmiennie od 2010 r.
 
Projektami biznesowymi i współpracą szkoleniową z marką Larens zajmuje się od 2020 r. Korzystając z 10-letniego doświadczenia, pracując z produktami marki Larens, postanowiłam podzielić się z innymi tym, co opracowywałam przez wiele lat!
Wszystko, co udostępniam pochodzi z mojej wieloletniej praktyki w pracy z produktami marki Larens.
Podejmując współpracę otrzymasz materiały filmowe i instruktażowe oraz opis moich unikatowych procedur zabiegowych, opracowanych i przez wiele lat praktykowanych terapii w pielęgnacji domowej do każdego rodzaju problemu.